Apie Motivate LT

Motivate LT – personalo atrankų ir mokymų įmonė, nuo 2009 metų vienijanti stipriausius personalo atrankų bei mokymų konsultantus ir siūlanti įmonėms sprendimus, kurie padeda formuoti bei išlaikyti stiprią  motyvuotą komandą.

Esame įsitikinę, jog jausdamiesi laimingi darbe, žmonės prisideda prie sėkmingos įmonės veiklos, todėl siūlome originalius ir veiksmingus įmonės personalo mokymo sprendimus. Ieškodami darbuotojų orientuojamės į kliento poreikius ir kartu atrandame geriausių specialistų paieškos būdų.

Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: personalo atranka ir paieška bei personalo mokymai.

Personalo paieška ir atranka

Kiekvienos personalo atrankos tikslas – surasti ir motyvuoti dirbti kliento įmonėje tinkamiausius darbuotojus.

Darbuotojų atranka yra atsakingas ir specifinių žinių reikalaujantis procesas, todėl mes siūlome pasikliauti ekspertais. Mūsų atrankų konsultantų patirtis, šiuolaikinio verslo ypatybių išmanymas ir ryšiai lemia tai, jog galime pasiūlyti profesionalią pagalbą vykdant vadovų ir įvairaus pobūdžio specialistų atranką.

Vykdydami darbuotojų atranką ir paiešką pasitelkiame konsultantų kontaktus ir įvairias duomenų bazes, todėl greitai ir efektyviai randame potencialius kandidatus.

Esame įsitikinę, kad tinkama darbuotojų atranka yra viena iš pagrindinių sėkmingos organizacijos sudedamųjų dalių.

Mokymai ir komandos formavimo renginiai

Svarbu ne tik tinkamai pasirinkti personalą, bet ir toliau jį nuolat ugdyti bei motyvuoti. Todėl Motivate siūlo ir personalo mokymų ir komandos formavimo paslaugas.

Pagrindinis kiekvienų mokymų tikslas – prisidėti prie pozityvaus ilgalaikio pokyčio organizacijoje.

Bendradarbiaujame su skirtingo profilio mokymų konsultantai, kurie veda mokymus vadovavimo, pardavimų, klientų aptarnavimo, bendradarabiavimo bei vidinės komunikacijos, asmeninio augimo ir kt. temomis. Kartu su mūsų mokymų konsultantais surasite geriausius sprendimus, kurie ne tik gerints darbuotojų kompetencijas, didins motyvaciją, bet ir skatins juos bendradarbiauti bei būti kūrybiškais.

Skirtingų formatų komandos formavimo renginiai (teambuilding), kuriuos rengia ne tik mokymų konsultantai, bet ir patyrę instruktoriai,  sustiprins komandos dvasią, skatins darbuotojų  lojalumą bei padės jums tapti patrauklesniu darbdaviu.

Esame įsitikinę – laimingi ir  motyvuoti darbuotojai padeda organizacijai augti bei išlikti konkurencingais.

Motivate darbo filosofija

  • Darbuotojai turi mėgautis savo darbo procesu, o puikūs rezultatai ir pasiekti tikslai yra natūralūs šio proceso vaisiai.
  • Kuomet darbuotojai žino savo tikslus, moka atlikti pavestas užduotis, turi visas galimybes ir norą joms atlikti, tuomet bet koks darbas teikia malonumą ir tuo pačiu užtikrina įmonės klestėjimą.

Motivate misija ir vertybės

Pagrindinė  Motivate misija – kad Lietuvos organizacijose dirbtų kuo daugiau laimingų ir savo darbą mėgstančių žmonių.

Motivate vertybės:

Lankstumas. Siekdami bendrų tikslų atsižvelgiame į klientų poreikius ir ieškome sprendimų, kurie padėtų pasiekti geriausių rezultatų. Lanksčiai ir greitai reaguojame į rinkos pokyčius, netikėtas situacijas, siekiame nuolat augti ir tobulėti.

Atvirumas. Atvirai bendraujame su savo klientais, kandidatais ir kolegomis bei to paties tikimės iš visų, su kuriais dirbame. Esame atviri iššūkiams ir naujoms patirtims, drąsiai išbandome naujus ir netradicinius darbo metodus.

Pagarba. Į savo klientus, partnerius, kandidatus bei kolegas žiūrime pasitikėdami ir su pagarba. Patys elgiamės ir dirbame taip, kad būtume verti pagarbos ir pasitikėjimo.

Atsakomybė. Atsakingai žiūrime į savo veiklą. Visuomet laikomės savo įsipareigojimų – žadame tik tai, ką galime ištęsėti.

Komanda

Nerija Paliulytė portretas

Nerija Paliulytė

Vadovaujanti partnerė
+370 679 50858
nerija@motivate.lt

Indraja Balevičiūtė – Zemlė

Partnerė, Vyr. atrankų konsultantė
+370 620 63797
indraja@motivate.lt

Vita Šiaulienė

Pardavimų projektų vadovė
+370 672 13 448
vita@motivate.lt

Agnė Ambrukaitienė

Atrankų partnerė
+370 618 49659
agne@motivate.lt

Lina Mikolaitienė

Atrankų partnerė
+370 670 21432
lina@motivate.lt

Ariadna Žilevičienė

Atrankų partnerė
+370 655 61918
ariadna@motivate.lt


Renata Šumskaitė

Mokymų partnerė
+370 698 00298
renata@motivate.lt

Rimtė Raudeliūnaitė

Asistentė
+370 670 08890
asistente@motivate.lt


Klientai:

Tele2 logo
Servier logo
RIMI logo
SBA logo

Pigi logo

ERGO logo

Melga logo

Gjensidige logo

RGB logo

KG Group logo

Inservis logo

If logo