Konsultantė Renata Šumskaitė

Vadovavimo patirtis daugiau nei 20 metų, pardavimų daugiau nei 11 metų.

Strategijos kūrimo, pokyčių įgyvendinimo bei komandų vadymo patirtis skirtingų kultūrų bei kompleksiškumo organizacijose. Vadovavo nuotolinėm (“remote”)  multikultūrinėm komandoms bei valdė skirtingus “stakeholder’ių” interesus. Verslo analitikė, analizavo verslo ir techninius procesus, kūrė reikalavimus verslui, verslo sprendimus bei produktus

Viena iš „Grow as A Leader“ programos kūrėjų ir kandidatų vertintoja, mentorė. “Innovation Officer” – kūrė inovacijų pritraukimo verslui “framework’ą” bei vykdė startuolių įvedimą. “Value Leader” laimėtoja bei kartotinė nominantė. “Women Go Tech” mentorė, “Login”, “ Women in Tech”, “FinTech”, “Fail nights” ir kt konferencijų pranešėja. Vidinių ugdymo programų kūrėja, specializuotų mokymų praktikė, moderatorė ir fasilitatorė.

Kviestinė lektorė bei mentorė Lietuvos universitetuose (ISM, VGTU, VU, KTU, VIKO, SMK, Mykolo Romerio).

Yra skaičiusi daigiau nei 40 įkvepiančių ir motyvuojančių pranešimų, virš 60 paskaitų apie lyderystę, idėjos pardavimą,  verslo analitiką, pokyčių valdymą, organizacinę kultūrą, darbą globaliose nuotolinėse komandose bei žmogaus elgsenos įtaką komandai ir organizacijai. Konsultuoja, moderuoja, veda mokymus, įvairius renginius, strategines bei darbines sesijas lietuvių ir anglų kalbomis.

Renatos ekspertinės sritys:

 • Klientų patirčių ir konfliktų valdymas
 • Pardavimo psichologija. Pardavimų valdymas
 • Įtakojimas (stakeholder management)
 • Bendradabiavimas tarpkultūrinėse komandose
 • Vadovavimas globaliose (remote) komandose
 • Ugdomasis vadovavimas
 • Efektyvi komunikacija
 • FinTech startuolių ir Investuotojų networking  
 • Verslo analitika, verslo konsultavimas
 • Veiklos planavimas (Laiko valdymas)
 • Asmeninių ir profesinių savybių ugdymas

Dalyvių atsiliepimai:

Labai patiko naujos idėjos bei atnaujintos žinios. Lektorė aiškino paprastai, „ūkiškai“. Taip kaip žmogu—žmogui (Livika, PZU Lietuva Gyvybės Draudimas)

Produktyviai praleistas laikas, naudinga informacija. Vienas geriausių seminarų mano gyvenime (Sonata, Omniva)

Turintys buvo labai naudingas, ypač mums, dirbantiems su žmonėmis. Lektorė labai laisvai ir įdomiai vedė mokymus. Buvo labai malonu sugrįžti dar kartą. (Indrė, Diagnostikos laboratorija „Antėja“)

Visos seminaro temos buvo įdomios ir aktualios, kada tai tiesiogiai susieta su mūsų darbu ir padeda mums tobulėti sužinant kažką naujo ar įtvirtinant jau turimas žinias (Aliona, BTA Draudimas)

Įdomus ir naudingas mokymas ir lengvai įsisavinamas medžiagos pateikimas (Jevgenijus, Cgates)

Pirmą kartą buvau mokymuose, kur norėjosi išgirsti kiekvieną žodį. Puikiai, tiksliai ir informatyviai pateikta info. (Paulius, Cgates)

Renatos mokymai labai patiko. Įdomūs ir naudingi, pozityvūs, motyvuojantys. (Simona, BTA draudimas)

Labai išsamu, labai daug patarimų ir naudingos informacijos. Lektorė labai komunikabilus asmuo, geba puikiai įtraukti ir valdyti auditoriją, puikūs pavyzdžiai ir iš asmeninės patirties. (Agnė, Diagnostikos laboratorija “Antėja“)

Labai viskas patiko. Turinys geras, daug naudingos informacijos. Konsultantė superinė. Daugiau tokių pranešėjų! (Valentyna, PZU Lietuva Gyvybės Draudimas)

Turinys aiškus ir aiškiai išdėstyta. Konsultantė tikrai kompetetingas ir išmananti savo darbą. (Lina, Limedika)

Ypatingai svarbi tema ir labai gerai temą atitinkantis turinys. Klausiau išpūtusi akis :) Labai charizmatiška asmenybė. Labai patiko tikslumas. Aktualiausia buvo tikri žodžiai, frazės, kurias galėsiu panaudoti. (Roma, PZU)

Labai patiko! Todėl, kad viskas pagrįsta praktika, o ne sausa teorija, kaip daugelyje kursų. Lektorė šaunuolė, labai patiko! (Daiva, Diagnostikos laboratorija “Antėja“)

Buvo naudinga sužinoti apie konfliktų valdymą su klientais. Lektorė labai nuoširdi, maloni, šilta, su puikiu humoro jausmu, puikiai dėstanti medžiagą apie aktualius grupei klausimus, kompetetinga. (Goda, Diagnostikos laboratorija “Antėja“)

Mūsų darbe šio seminaro teorija ir praktiniai pavyzdžiai yra labai aktualūs ir reikšmingi. Labai šauni vadovė, tai žmogus su polėkiu ir užsidegimu (Vilma, Diagnostikos laboratorija “Antėja“)